قوانین و شرایط فروش

تمدید خدمات پیشتیبانی و بروزرسانی نرم افزارها

 

مهندس گرامی خدمات پشتیبانی  و ارتقاء نرم افزارهای همیار سازه مطابق ضوابط تولید نرم افزار شامل خدمات SUM  می گردد. ارائه این خدمات مبتنی بر یک بازه زمانی تعریف می شود و بعد از پایان این بازه منقضی می گردد. شما کاربران محترم تنها در بازه زمانی که خدمات معتبر SUM دارید می توانید از پشتیبانی های این شرکت و یا آخرین ویرایش از نرم افزارها استفاده کنید. در خارج بازه زمانی شما مجاز به استفاده مادام العمر از نرم افزار هستید ولی پشتیبانی و آپدیت دریافت نخواهید کرد .

 (SUM) = Support + Upgrade + Maintenance

این خدمات شامل راهنمایی کار با نرم افزارها – بروزرسانی آئین نامه های ساختمانی – رفع باگ و خطاهای نرم افزارها می باشد . پس از پایان تاریخ خدمات پشتیبانی ، ارتقاء و عیب یابی برای نرم افزارهای شما انجام نمی شود .

به اطلاع می رساند از تاریخ خرید نرم افزار به مدت یک سال (365 روز) رایگان شامل خدمات فوق خواهید شد و پس از آن برای استفاده از SUM لازم است خدمات فوق تمدید گردد .

این هزینه بابت تداوم خدمات به شما همکار گرامی و هزینه های تولید و ارتقا پیوسته لازم می باشد . هزینه تمدید خرید بروزرسانی و پشتیانی 30% قیمت نرم افزار می باشد .

شما می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود محصول خریداری شده و تاریخ انقضا خدمات را مشاهده کنید و در صورت وجود زمان از بخش دانلودها ، پس از ورود به پنل کاربری خود اقدام به دانلود آخرین ورژن نمایید .

 

 

تمدید خدمات پس از فروش نرم افزار گزارشگر ناظر

تمدید خدمات پس از فروش نرم افزار دکتر 2800

تمدید خدمات پس از فروش نرم افزار همیار محاسب